poniedziałek, 2 lipca 2012

Zdobyty nowy szczyt i zdobyte nowe papiery :)

W sobotę weszłm na  Policę. Pierwszy raz i chyba ostatni. Zdecydowanie wolę na Babią. Owszem było ciekawie ale to tyle.W upale szlismy  lasem, więc ten lejący się żar z nieba nas ominął  ale za to wielkie stado much towarzyszyło nam całą drogę. W Skawinie gdzie zeszliśmy dali nam odpoczać w swoim zacisznym ogródku mili ludzie, u któych kupuję skrzyneczki do decoupagu :)
A niedziela...była podwójnie leniwa, bo upał spowolnił nasze ruchy do minimum. Dopiero o 20 wzieło nas na zabawę i laliśmy sie po ogrodzie wodą z butelek.
Ale czas do pracy i do zleceń.
                   
         hala krupowa i jej cudne niekończące się łąki różowości.


 i jakiś owad wsród nich :)

W Empiku pojawiły się papiery,których nie ma w scrapowych sklepach. Są śliczne i kosztują bardzo mało bo 29,99 za 32 szt Jesli zaglądają do mnie jakies scraperki to POLECAM ! Mają też do nich dodatki, od ćwieków po pieczątki.

3 komentarze:

 1. Dziękuję za podzielenie się informacją o papierze :) Siostra kupiła dla mnie, i jeszcze dwie kolezanki również wyruszyły na poszukiwania i wszystkie jesteśmy bardzo zadowolone :) Dziękujemy bardzo :):)
  Asia

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdjęcia na łące piękne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Olu to rdest wężownik -uczę sie właśnie do egzaminu na eksperta przyrodniczego, "uczę sie", zaglądając na twojego bloga :)
  no ale jak zobaczłam to zdjęcie to niepozostaje mi nic innego jak wrócić do nauki...ach
  Ełczanka :)

  OdpowiedzUsuń

Ślicznie dziękuję za Twój komentarz !

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...