poniedziałek, 31 grudnia 2012

Żegnamy się ze starym rokiem !

Jakże stary już ten rok...ma dzisiaj swój ostatni dzień.
Nie był taki zły...dał mi bloga, wenę twórczą, zdrowego synka, prace dla męża...trochę dla mnie zdrowia poskąpił ale niech mu będzie. Dźwignę się :) w końcu idzie Nowy ...2013 ! A wraz z nim lista postanowień :) ja już wyjęłam na stół przepaśny wielki notes i podzieliłam na dwie części, POMYSŁY   i SPRAWY DOMOWE. Jednych i drugich mam sporo do zrobienia. Cieszy mnie to , bo nie znoszę bezczynności.

W rodzince naszej w Opolu  pojawił się 2 dni temu Leoś ! Słodka istota co rozjaśni i rozbawi cały dom na Kwiatowej ! Nie mogę się doczekać go zobaczyć, póki co Leoś już ma swoją skrzyneczkę na skarby  i serducho z dzwoneczkami  :

DZIEWCZYNY !  

Życzę by Nowy Rok 2013 przyniósł zdrowie, radość, realizację postanowień i duuużo weny twórczej, pięknych chwil odpoczynku i ciepła i miłości i wszystko co najlepsze...

 SZAMPAŃSKIEJ ZABAWY OLE !!!
     "Wczoraj do Ciebie nie należy . Jutro niepewne.Tylko dziś jest Twoje." Jan Paweł II

9 komentarzy:

 1. haha a ja wlaśnie podobny notes założylam. Sporo spraw mi ucieka i potem na szybkiego działam . Wisąlm już wszystkie urodzinowo-rocznicowe daty i będę go uzupełniać o kolejne wydarzenia i wszystkie inne wazne daty. Oj takie czasy przyszły , że trzeba wszystko notować:)
  Skrzyneczka wyszła Ci jak zwykle piękna i taka słodka. na pewno przyda się na wszystkie skarby małego Leosia. Ślczne imię dla chłopczyka!

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna skrzynia na skarby. Wszystkiego naj, naj, naj na ten Nowy Rok.

  OdpowiedzUsuń
 3. do siego
  a skrzyneczka i poducha śliczne :D

  OdpowiedzUsuń
 4. pięknego roku!!! :)

  cudna ta skrzyneczka :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękna skrzynka i serce :)
  Szczęśliwego Nowego Roku!

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudeńka♥Życę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku:)

  OdpowiedzUsuń
 7. piekna skrzyneczka- wam tównież wszytkiego pięknego w Nowym 2013 roku:)- ola

  OdpowiedzUsuń
 8. Skrzyneczka jest przepiękna! Ja również życzę szampańskiej zabawy oraz wszelkiej pomyślności i samych sukcesów w Nowym Roku:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Niech Nowy Rok zabłyśnie kolorami tęczy i przyniesie niezapomniane chwile, niech dostarczy Ci wiele inspiracji do dalszego tworzenia. Gorąco pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń

Ślicznie dziękuję za Twój komentarz !

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...