piątek, 22 sierpnia 2014

Zaczynam się z siebie śmiać

naprzemiennie stukając w głowę.......
I pewnie tkwiłabym w tym naprzemiennym prysznicu emocji gdyby nie WY ...inne mi podobne,
bo okazało się ,że nie tylko JA mam wyprzedzający mnie mózg ..,że nie tylko mój pracuje w 1200% więcej od reszty ciała ...że nie tylko ja usiłuję ogolić nogi od poniedziałku a w sobotę okazuje się ,że pochodzę od małpy...
Nie tylko ja ...
a śmieszne jest to 
i to jest bardzo śmieszne 
że nikt mi nie karze ..
ja sama sobie takie ała robię

więc czy ja jestem normalna ?!
Czy MY jesteśmy normalne ?

.........................

wykonałam skrzyneczkę w  przerwie między garnkiem, czytającym synem, wołającym mężem, pukającą sąsiadką, dzwoniącym telefonem i prasowaniem


 
ciekawe czy jak będę po 50-tce to wciąż będę tu na blogu tkwiła z pomysłami,  energią i pomysłem na życie .. ?
Czy wygaśnie moja elektrownia parowa w postaci mózgu i da mi w końcu odpocząć ?


A wszystkim zachodzącym w głowę jak my to robimy polecam filmik 
"czym różni się mózg kobiety od mężczyzny"
zapuszczam zarost 
i wyciągam pudełko nicości.

......................
POZDRAWIAM WAS CZULE 
NIECH MOC BĘDZIE  Z  WAMI
....

11 komentarzy:

 1. No i się uśmiałam..z Ciebie...z siebie... ech to wszystko co napisałaś to cała prawda. Zbiegane , zakręcona , zamotane, zalatane , za.....kochane! A ten wykład na temat mózgu jet genialny! Ci mężczyźni to nas jednak dobrze znają:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj ja tez mam taki problem a pudełeczko cudne chciała bym takie jak mogę się do tego pudełeczka przyczepić,pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. przedudnnnnnnnnnnnnnnnnne pudełeczko aż brak słów :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. piękny międzyczas :) byle tak dalej...a od małp to i mi się przypomniało hehe może jutro :) moooże!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Boże jak ja się ubawiłam!!! ten wykład muszę powielić jeśli tylko pozwolisz...tak długo żyłam w nieświadomości "Pudełka nicości" i wiesz co Kochana Oleńko też taki sobie założę jak wyprowadzę się do mojej Różanej Pracowni!!! tam nawet zarost na nogach nie będzie mi przeszkadzał...Boże uratowałaś mi kawał życia!!!
  Buziaki:) a Twoje pudełeczko jest cudne!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Oleńko, Ty bratnia duszo moja! Też się często zastanawiam, dlaczego zamiast usiąść z książką, albo się połozyć z maseczką, by się zrelaksować, albo z zestawem do "pedi-manicuru", albo się zdrzemnąć, bo padam na nos, albo..., albo...., albo.... ja nawymyślam sobie zajęć po kokartkę! A potem narzekam pod nosem, ze paznokcie nie zrobione, że nie mam czasu (!) na maseczkę... :))) Ej, kto baby zrozumie? Sczególnie te z genem wiecznego ruchu. ;)
  Wykład oglądałam jakiś czas temu, chyba w okolicy Świąt Bożegonarodzenia, i uśmiana byłam po pachy - cała prawda o nas. :))
  Ucałowania najserdeczniejsze
  Ewa

  OdpowiedzUsuń
 7. I co tu napisać? Temat mamy raczej przegadany ;-))) Człek wkurza się brakiem czasu na cokolwiek, ale może to sposób na wieczną młodość? Po pierwsze - jak ostatnio przytoczyła jedna z blogowych dusz - "dupa musi być w ruchu", a co za tym idzie - nie będzie się kiedy zestarzeć ;-))) I tego się trzymajmy!

  OdpowiedzUsuń
 8. Ha ha skąd ja to znam:) Milion myśli na sekundę i pomysłów, część idzie szybko do realizacji, część ciągle czeka na tę jeszcze jedną wolną chwilkę. I taki oto sposobem słyszę tylko "A chciało ci się? Kiedy miałaś na to czas?" No właśnie jak tu pozwolić sobie na lenistwo, jak tyle ciekawych rzeczy czeka.

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękna ta skrzyneczka z międzyczasu :)

  OdpowiedzUsuń
 10. sliczna skrzyneczka i pieknie ofocona :)) Olu, jestes najnormalniej normalna :)) i to jest w Tobie nadzwyczajne :)) buziak :*

  OdpowiedzUsuń
 11. Wspaniała skrzyneczka :) fantastyczna :)

  OdpowiedzUsuń

Ślicznie dziękuję za Twój komentarz !

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...